W jaki sposób przygotować wakacje

Udając się na wypoczynek większość ludzi pilnuje aby sprawdzić wiadomości o hotelu oraz przewoźniku. Podobnie z dbałością planują spis przedmiotów do spakowania, żeby o niczym przez przypadek nie zapomnieć. Często jednak obserwuję, że bagatelizują istotną sprawę – a mianowicie temat zostawienia auta w okolicach portu lotniczego, tak aby pozostawał bezpieczny przez cały czas naszej podróży. Z tej przyczyny dobrze jest rozsądnie wybrać parking strzeżony obok lotniska. Jasnym jest, że za każdym razem mamy możliwość parkowania na miejscach postojowych które oferuje samo lotnisko, jednak ich cena jest zazwyczaj znacznie wyższa, niż prywatnych parkingów strzeżonych w pobliżu.

Czytaj więcej: PrzyLotnisku.pl – ciekawe porady dla podróżnych

Jakie kryteria brać pod uwagę

Jeszcze nim wybierzemy który parking strzeżony wybierzemy, to warto wyselekcjonować czynniki, które są dla nas istotne. Trzeba mieć świadomość, że koszt parkowania to nie najważniejszy elementem który należy brać pod uwagę. Z pewnością trzeba dowiedzieć się, czy parking jest dozorowany przez całą dobę oraz czy posiada system monitoringu. Trudne do sforsowania ogrodzenie oraz dobre oświetlenie nocą, czy też ubezpieczenie w sprawdzonej firmie to także ważne zalety. Transport na lotnisko oraz odbiór po przylocie gratis to często oferowana opcja, jednak nie za każdym razem, z tej przyczyny też warto to sprawdzić. Betonowa powierzchnia parkingu nabiera znaczenia szczególnie gdy występują opady deszczu, ponieważ prawdopodobnie nikt nie chciałby lecieć w samolocie w butach z błota.

Beztroska w podroży

Decyzja o wyborze parkingu strzeżonego to sprawa zazwyczaj ignorowana, a w końcu ma ważny wpływ na to czy nasz urlop będzie udany. Przecież prawdopodobnie nikt z nas nie chciałby otrzymać telefonu, że jego samochód został zniszczony lub co gorsza skradziony w trakcie wakacji. To mogłoby skutecznie popsuć dobry nastrój na resztę podróży.

Podobne artykuły

Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich używanie. Wszystkie ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

Rozumiem Opuść stronę