Magiczne Lustro – świetna atrakcja na każdą uroczystość

Magiczne lustro to oryginalna atrakcja, która doskonale sprawdza się na uroczystościach takich jak przykładowo ślub czy pierwsza komunia. To wyjątkowe urządzenie, które składa się z 65 calowego interaktywnego ekranu otoczonego różnobarwnymi światłami LED, pozwalające na wykonywanie zdjęć w stylu selfie. Zainstalowane animacje oraz szablony powodują, że świetna zabawa z wykorzystaniem Selfie Mirror prawie nie ma końca. Najczęściej posiada wbudowaną drukarkę, dzięki której fotografie można wydrukować na miejscu, a dodatkowo pamięć wewnętrzna urządzenia pozwala na nagranie ich przykładowo na pendrivie.

SPRAWDŹ: Selfie Mirror Śląsk

Osoby wykonują usługi z wykorzystaniem fotolustra zazwyczaj zapewniają dodatkowe atrakcje pod postacią zabawnych dodatków co powoduje, że zabawa jest jeszcze fajniejsza. Z naszych obserwacji wynika, że przy korzystaniu z fotolustra świetnie bawią się zarówno młodsi, jak i starsi uczestnicy przyjęcia. Poza imprezami rodzinnymi fotolustro perfekcyjnie sprawdza się na eventach firmowych, w szkołach czy na przyjęciach dla dzieci. Jesteśmy przekonani, że Wasi Goście jeszcze długo będą wspominali zabawę przy Selfie Mirro.

Weselne Atrakcje to firma w ofercie której znaleźć można fotolustro w wyjątkowo korzystnej cenie, a poza tym atrakcje takie jak przykładowo wytwornicę ciężkiego dymu, maszynę do wytwarzania baniek oraz wiele innych interesujących rozwiązań. Doświadczona obsługa zapewnia pomoc w czasie zabawy, dzięki czemu z możliwości jakie daje fotolustro będzie mógł z łatwością skorzystać każdy Gość.

Podobne artykuły

Ta strona do działania wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich używanie. Wszystkie ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

Rozumiem Opuść stronę